Pilte kokku 5

Viikingite Küla

 • Suitsusaun
 • Puukerisega saun
 • Köetav kümblustünn

Saula küla, 75117 Kose vald, Harjumaa

Steve Hindrikson
Tel: +372 5664 2528
info@viikingitekyla.ee
Kodulehekülg
Facebook
Instagram

Vt ettevõtte lisainfot www.maaturism.ee

 • Suitsusauna maja asub peamajast eemal, Pirita jõe ääres. Saunamaja alumisel korrusel on eesruum suure lauaga, mis mahutab istuma kuni 15 inimest. Suitsusauna lavale mahub korraga 10 inimest suitsust leili nautima. Saunamaja II korrusel magamiskohti kuni 10le.
  Hinnad: Suitsusauna maja I korruse rent 220€,  II korruse magamistubade rent 175€.
 • Kadakasaunamaja asub peamajast veidi eemal, metsa sees. Eesruum mahutab 14 inimest ning teisel korrusel on magamiskohad 10le inimesele. Saunalavale mahub korraga 4-5 inimest ja kuna lava osad seinad ja lagi on tehtud kadakast, siis lõhnab seal mõnusalt magusa kadakapuu järele. Maja taga on terrass koos laua ja pinkidega ning grillimise võimalus. Kadakasauna terrassi kõrval on valgustuse ja mullisüsteemiga kümblustünn.
  Hinnad: Kadakasauna maja I korruse rent 175€. II korruse magamistubade rent 175€.
  P.S! Sauna kütame kliendi poolt etteantud ajaks 90-100 kraadini ja peale seda on saun veel vähemalt neli tundi sellisel temperatuuril.
 • Kuningate maja alumine tuba koos oma saunaga 2-le sobib nõudlikumatele külastajatele. Maja on metsa sees ja piiratud eraldi aiaga, sest Kuningad tahavad ikka privaatsust. Kuningate maja tagahoovis on põrgukatel (kümblustünn), mis on valgustuse ja mullisüsteemiga.
  Hinnad: Toa hind 2-le koos saunaga 110€.

Viikingite külas on enamike saunade hoovis kümblustünn, mille rent ei ole sauna rendi hinna sees ja selle kütmine tuleb külalisel eelnevalt eraldi tellida. Tünnid on erineva suurusega ja mahutavad 6-8 inimest. Sõltuvalt aastaajast on kütmise aeg 3-6 tundi. Kümblustünn köetakse külaliste saabumise ajaks 38-39 kraadini ja edasi kütavad külalised tünniahju vastavalt oma soovile.

Tekkis küsimusi?

Võta ettevõtjaga ühendust telefoni teel või saada oma küsimus(ed) siit samast!