Pilte kokku 8

Vango Imedemaa

  • Suitsusaun
  • Puukerisega saun
  • Köetav kümblustünn

Laiksaare küla, 86103 Saarde vald, Pärnumaa

Triin Kallas
Tel: +372 516 3259
info@vango.ee
Kodulehekülg
Facebook

Vt ettevõtte lisainfot www.maaturism.ee

Endisele metsavahikohale rajatud Imedemaa on eriline paik. Siin saad rännata metsades ja kuulata puude kohinat kõrvade ja südamega. Aeg võib kuluda ka saunatamisele, ujumisele, piknikule või pallimängudele.

  • Rändaja saun on paik, kuhu iga rändaja kunagi satub. Seal saab mõnusalt lõõgastuda või kamina ees einestada. Enne uut rännakut tasub Rändaja saunast läbi käia. Räägitakse, et siis on rännak kaunim ja tee sihtkohta lühem. Saunamaja teise korruse lavatsil 11 voodit.
  • Vetevaimu suitsusaun on ürgne ja ehe Lõuna-Eesti suitsusaun, mis igast küljest Vetevaimu meelevallas, kuna peidab end pisikesel saarel. Saunatamise kõrvale jutustame soovi korral saunakultuurist, aitame meisterdada lavale kaasa ürdiviha, millega peletada väsimust või lausa tõbe. Suitsusauna mahe leil aitab kasvatada energiat, lõhnava viha abil saab endast aga midagi ära anda, näiteks mõnest halvast emotsioonist või harjumusest vabaneda. Saun ühendab lõõgastuse ja treeningu - mõlemad tõstavad tuju!
    Laval on korraga ruumi viiele saunalisele, teine vahetus leiab vahepeal kosutust veesilmas või naudiskleb kümblustünnis.
  • Laisa näki katel (kümblustünn) asub järvekese ninal. Seal on vahel järvenäkki näha. Too tulevat sinna uimeid puhkama. Laulvat imekenasti. Nii et võib teist jäädagi kuulama ja aeg aina lendab.

Tekkis küsimusi?

Võta ettevõtjaga ühendust telefoni teel või saada oma küsimus(ed) siit samast!