Pilte kokku 7

Urumarja Saunalaager

  • Puukerisega saun
  • Iglusaun
  • Köetav kümblustünn

Pääsusilma, Urumarja küla, 86820 Tori vald, Pärnumaa

Andres Andrekson
Tel: +372 5343 3666
info@saunamees.eu
Kodulehekülg
Facebook
Instagram

Urumarja saunalaagris on puuküttega iglusaun ja köetav kümblustünn. Nii sauna eesruumi kui lavale mahub korraga kuni 8 inimest. Köetav kümblustünn on samuti kuni 8-le inimesele. Lisaks pakume saunarituaale.

SAUNARITUAALID
Pakume saunarituaale nii eraldiseisva teenusena (paaridele või gruppidele), kui saunaõhtute juurde, programmi lisana. Saunarituaal kujutab endast Eesti vanarahva traditsioonide kohast saunatamist saunamehega, koos saunalaulude, saunamanade ja rituaalsete toimingutega. Tüüpiline saunarituaal kestab 1 kuni 3 tundi, mille jooksul käiakse vaheldumisi leiliruumis leili võtmas ja leilivõttude vahepeal eesruumis või õues jahtumas.
Soovijatele (eelneval kokkuleppel) viime saunarituaali raames läbi ka saunakeskseid riituseid, mis mõeldud tähtpäevadeks nagu pulmad või tüdrukute/poissmeeste õhtud, kus rituaalsetel toimingutel on kandev roll. Sellisteks rituaalseteks toiminguteks võib näiteks olla rebasesabaga vihtlemine peigmeheõnne toomiseks, keriselt õnne palumine või muud tähtpäevakesksed või üldised talitused. Riitused on väga kliendikesksed.

SAUNAÕHTUD
Saunaõhtu teenus on mõeldud suurematele seltskondadele. Teenuse sisuks on saunaõhtu programmiga täitmine, et see ei kujuneks tavaliseks saunapeoks vaid pakuks ka uusi teadmisi. Lisaks eelpool nimetatud saunarituaalidele kuuluvad saunaõhtu juurde kindlasti ka seltskonnamängud ja saunalaulud. Selgitame välja kliendi soovid ja vajadused, paneme paika programmi ning varustame Teie saunaõhtu professionaalse, sõnaosava ja seltskondliku õhtujuhi ehk saunamehega, kes ürituse läbi viib. Teie seltskonnale on köetud ka mõnus kümblustünn, kus peale sauna ja sauna ajal mõnusalt lõõgastuda.

Hinnad: Grupi hind alates 300€.

Tekkis küsimusi?

Võta ettevõtjaga ühendust telefoni teel või saada oma küsimus(ed) siit samast!