Pilte kokku 7

Saunamaailma saunaküla

  • Puukerisega saun
  • Infrapunasaun
  • Aurusaun / Aroomisaun

Kurvi tee 6, Püha küla, 76902 Saue vald, Harjumaa

Tel: +372 550 0075
sauna@saunamaailm.ee
Kodulehekülg
Facebook

Vt ettevõtte lisainfot www.maaturism.ee

Saunaküla on äärmiselt mugav ja meeldiv puhkepaik, mis ootab külalisi igal aastaajal. Siin saab pingevabalt ja lõputult juttu ajada ja maitsvat koduõlut mekkida. See on koht, kus keha puhastub ja puhkab ning hinge valitseb rahu.
Küla koosneb neljast külalistemajast, mis asetsevad üksteisest parajalt kaugel, et mitte häirida külastajate privaatsust. Igas majas on õdusad magamistoad. Verandal on kivist grillimisalused. Majade ette on paigutatud suured puutõrred, milles on pidevalt läbi filtri ringlev arteesia kaevude vesi.
Saunaküla territooriumil on ka spordiväljakud, laste mänguväljakud ja terviserajad.

  • Vene maja (Vene sauna) peaeelis on puuküttega Vene ahi, kaaluga rohkem kui 8 tonni, mis loob sauna leiliruumis väga meeldiva tervisliku atmosfääri. Vihtade kasutamine leiliruumis on unustamatu rikas kogemus! Leiliruumi ehitamisel kasutati haruldast puuliiki KELO vanusega 700–1000 aastat.
  • Jahimehe maja (Vene saun) on meheliku iseloomuga saun! Majas on stiliseeritud interjöör ja jahitrofeed. Majas on olemas kõik vajalik kaasaegsele inimesele.
  • Spa maja (aurusaun, Soome saun, infrapunasaun) pakub külalistele kõige rikkalikumat saunamõnude valikut, kuna sellest majast leiab 3 sauna. Pärast aroomiteraapiat ja saunaprotseduure ootab külalisi bassein 6 tonni puhtaima veega. Just siin on võimalik tõeliselt puhata ja taastada hinge ja keha tasakaal.
  • Soome majas (Soome saun) tunnete end kui talumehe majas ja seda tänu interjöörile. Soome saunas sünnivad mõtted ja tunded, mis ei saa tekkida mitte kusagil mujal – see on eriline paik, kus teie keha ja hing puhastuvad. Põleva puu lõhn rahustab pärast teguderohket päeva ja aitab lõõgastuda.

Tekkis küsimusi?

Võta ettevõtjaga ühendust telefoni teel või saada oma küsimus(ed) siit samast!