Pilte kokku 19

Meri Spa Hotell

 • Elektrikerisega saun
 • Tõrvasaun
 • Vihmasaun
 • Aurusaun / Aroomisaun
 • Kadakasaun
 • Soolasaun

Pargi 16, 93813 Kuressaare, Saaremaa

Tel: +372 6076 500
info@merihotel.ee
Kodulehekülg
Facebook
Instagram

Meri Spa Hotell ootab külastajaid, kes hindavad mugavust ja hea hinna-kvaliteedi suhet ning peavad lugu rahulikust puhkusest mere ääres.

Meri Spa Hotelli spaa on saunagurmaanide paradiis, sest lisaks traditsioonilistele soome saunadele saab keha lõdvestada veel viies eri saunas: soola-, vihma-, tõrva-, kadaka- ning aurusaunas. Spaa saunad on suured ja nendesse mahub korraga 13-15 inimest.
Lisaks hõlmab spaa endas 5x15m sisebasseini, 8×3m arvukate düüžidega massaažibasseini, lastebasseini, lõõgastavat mullivanni ja karastavaid külmaveepangesid.
Meelte lõõgastuseks leiab siit ka eraldi baari koos lõõgastusalaga.

 • SOOME SAUN: Klassikalises soome saunas on õhk kuum ja kuiv, astmeline lava võimaldab reguleerida erinevate temperatuuride nautimist. Soojusallikaks on kuumad kerisekivid, millele leili viskamisega õhku lühiajaliselt niisutatakse. Temperatuur saunas tõuseb 80 kraadini. Uurimused kinnitavad, et regulaarsed saunaskäijad on nö „vanniusku“ inimestest tervemad ja neil on vähem pingeid ning tõesti, tervisele on soome saun igati kasulik optimaalse niiskuse ja temperatuuri suhte tõttu.
 • AURUSAUN: Aurusauna temperatuurivahemik on 45-50 kraadi ja õhuniiskus ületab 100%. Aurusaun koormab organismi vähem, kui tavasaun ja lubab protseduuri korrata külastajale sobival ajal. Su nahk tänab sind peale aurusauna – niiske kuumus stimuleerib nahaalust veresoonte verevarustust ja puhastab nahka intensiivselt ning muudab ta seeläbi pehmeks, puhtaks ja siidiselt siledaks.
 • KADAKASAUN: Madala õhutemperatuuri (kuni 60 kraadi) ja niiskusega sauna saavad mugavalt kasutada ka külalised, kes kuumust ei talu. Kadakaõlil kasulikkusest võiksime saarlastena rääkima jäädagi, aga kõige võimsam neist on kadakaõli antibakteriaalne ja viirusvastane toime. Seega on kadakasaun eriti kasulik just viirushaiguste levimise perioodil, sest see on hea abimees haigestumise vältimiseks või nohust-köhast lahti saamiseks.
 • TÕRVASAUN: Kirjalikke teateid tõrva kohta siinmail leidub alates keskajast, kusjuutes üks peamisi tõrvatootmispiirkondi oli siinsamas Saaremaal, Mustjala männimetsarikastel aladel. Tõrvasaua kuumus on ligi 100°C. Kõrge temperatuur tõstab ihutemperatuuri umbes 39°C-ni, kusjuures siseorganite temperatuur püsib 37°C lähedal. Kiireneb naha vereringlus, mis omakorda intensiivistab higistamist.
 • SOOLASAUN: Sool on rahvameditsiinis tuntud oma erakordsete tervendavate omaduste poolest. Soolasaun on kõige leebem saunaliik, mis mõjub karastavalt ja leevendab hingamisteede haigustega seotud vaevusi, sest soolase õhu sissehingamine mõjub tervendavalt hingamisteedele. Hingamisteede kõrval aitab soolasaun ravida aknelist või ekseemile kalduvat nahka. Vett väljutavate omaduste tõttu on ta ka tõhusaks tselluliidiraviks. Kuna õhu temperatuur saunas on kuni 60 kraadi, võib ühekordne viibimine soolasaunas kesta kauem, kuni 40 minutit.
 • VIHMASAUN: Vihmasaun on Eestis ainulaadne ning tõeline elamus kõigile meeltele, sest lisaks temperatuurile ja niiskusastmele vahetuvad vastavalt külastaja poolt valitud programmile saunas aroomid, valgus ja heli. Muuhulgas on võimalus kogeda sooja troopikavihma, jahedamat uduvihma, suvist tibuvihma ja Kariibi mere tormi. Sauna kõrge niiskusaste mõjub eriti hästi naha niisutamiseks.

Hinnad: Spaa kasutamine sisaldub kõigi Meri Spa Hotelli tubade hinnas. Päevaspaa piletide info leiate SIIT!
Spaa hinnas sisaldub traditsiooniliste jõu- ja kardioseadmetega varustatud jõusaali kasutamine.

Tekkis küsimusi?

Võta ettevõtjaga ühendust telefoni teel või saada oma küsimus(ed) siit samast!