Pilte kokku 3

Maria Talu

  • Puukerisega saun

Kõpu küla, 88109 Tõstamaa vald, Pärnumaa

Riina Rand
Tel: +372 523 6066
info@maria.ee
Kodulehekülg
Facebook
Instagram

Vt ettevõtte lisainfot www.maaturism.ee

Keha ja vaimu harmoonia taastamiseks on parim võimalus ammutada jõudu põlisest Eestimaa loodusest, turgutada ennast esivanemate kombe kohaselt saunas ning nautida saunateraapia, kümbluse ja ihuprotseduuride tervendavat jõudu.
Maria Talus on võimalik nautida saunaprotseduure Talurahva Spaa puuküttega Eesti saunas. Lisaks võimalik nautida erinevaid spaahoolitsusi või osa saada saunateraapiast.

Maria Talu ainulaadseks ja huvitavaks saunateraapiaks on Teil võimalik tellida saunamees, kes unustamatu vihtlemisseansi korraldab. Lisaks saab saunamehelt kuulda saunatraditsioonidest, mis on saunas kasulikku, kuidas saun ravib ja enamgi veel. Kuumaks köetud ihu saab värskendada kahe sauna vahelt läbivoolavas jahedas tiigivees või talvisel ajal jääaugus.

Täiusliku naudingu saamiseks soovitame tellida ka meelepärase massaazi: klassikaline massaaž; aroomimassaaž; lümfimassaaž.
Maria Talu perenaised segavad Teile erinevaid Talurahva Spaa maske, mida saate sauna kaasa võtta ja ise ära proovida.

Puuküttega Eesti saunas on lisaks leiliruumile ka hubane kaminaga puhkeruum, mis sobib suurepäraselt väiksematele seltskondadele pidutsemiseks või lihtsalt mõnusaks äraolemiseks.

Hind:  Saun kahele 40 €/2 tundi. Saun seltskonnale 80 €/kuni 5 tundi.

Tekkis küsimusi?

Võta ettevõtjaga ühendust telefoni teel või saada oma küsimus(ed) siit samast!