Pilte kokku 7

Hiievälja saunad - suitsusaun, kümblustünn ja leilisaun

  • Suitsusaun
  • Puukerisega saun
  • Köetav kümblustünn

Hiievälja küla, Saaremaa vald, Saaremaa

Raivo Rätsep
Tel: +372 5919 3117
mannisteoy@gmail.com
Kodulehekülg

Kuumalt lavalt kohe karastavasse tiiki - seda peab kogema ja rriti mõnusa saunaelamuse annavad kõik saunad koos!

SUITSUSAUN - Ehtne saaremaine suitsusaun alates 2016.a. Saunas on leiliruum ja eesruum, mõlemad umbes 8 m2. Suvel saab olla ka sauna ees terrassil. Korraga saab leili võtta kuni 10 inimest. Tavaliselt võtab saunaskäik mitu tundi, sest käiakse mitu korda vihtlemas ja tiigis jahutamas. Pesemine ei ole peamine, seda saab teha kodus dušši all. Küll saab end pärast saunaskäiku kausiveega üle valada. Sauna saab kasutada aastaringselt. Eriti tervistav on jahutus tiigi jääaugus.
Soovid ehtsat saaremaist suitsusauna - helista kindlasti ette, sest suitsusaun köeb 6 tundi! Kuumaks aetud saun on Sinu kasutuses terve õhtu.

KÜMBLUSTÜNN - Kümblustünn mahutab 6-8 inimest ja on kasutatav aastaringselt. Tore istuda soojas vees sügisõhtul, kui peakohal säramas tuhandeid tähti.

LEILISAUN - Kui soovid kiirelt sooja saada, siis selleks sobib imehästi meie uus leilisaun. Tuli ahju ja tunni-paari pärast saab juba leili visata!

Lisavõimalused: Majutus Männiste puhkemajas (5 kohta), Sihi maamajas (7 kohta) ja Aidamajas (10 kohta). Samas asub ka Hiievälja Viburada, seega saab päevase viburingi Hiievälja metsas lõpetada õhtuse lõõgastava sauna ja grillimisvõimalusega.

Hinnad: Suitsusaun 180€/kütmiskord. Hinnas ka 2 kasevihta. Kümblustünn 60€/kütmiskord. Leilisaun 60€/kütmiskord. 

Tekkis küsimusi?

Võta ettevõtjaga ühendust telefoni teel või saada oma küsimus(ed) siit samast!